Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů.
Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Mýtě u Rokycan – výrobce chladicího a mrazícího nábytku pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Nabízíme Vám pozici:

Software & Manufacturing Specialist

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Zodpovědnost za technický stav svěřeného výrobního úseku vč. kontinuální optimalizace výrobního toku / výrobních činností
  • Aktivní spolupráce při náběhu nových výrob (technologií / produktů)
  • Programování nových strojů
  • Trvale identifikovat možnosti ke zlepšení procesů
  • Spolupráce s ostatními odděleními (logistika, konstrukce, kvalita...) k zajištění plynulého procesu
  • Udržování kmenových dat a administrace dat v SAPu
  • Komunikace s dodavateli
  • Zodpovědnost za ergonomii na pracovišti
  • Tvorba výrobní dokumentace

Poznáte, že jste tím správným kandidátem, pokud máte / ovládáte:

  • VŠ vzdělání elektro PODMÍNKOU
  • Zkušenost na obdobné pozici včetně projektového řízení ve výrobní společnosti (automotive) min. 5 let
  • Zkušenost s programování PLC, s programování výrobních strojů a zařízení, případně s programováním automatizace výrobních procesů PODMÍNKOU
  • Znalost Acad nebo SolidEdge
  • Vyhláška 50 výhodou
  • Zkušenost s optimalizací výroby
  • Znalost pravidel štíhlé výroby
  • Pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem PODMÍNKOU
  • Prezentační dovednosti

Proč se k nám přidat:

  • jsme moderní výrobní společnost
  • Vaše místo výkonu práce bude v závodě Mýto
  • nabízíme pružnou pracovní dobu
  • odpočinete si 5 týdnů na dovolené během roku, na kterou dostanete příspěvek ve výši 13.000 Kč (Flexi pass)
  • v případě nemoci čerpáte 5 Sick days
  • po odpracovaném půl roce Vám přispějeme na životní nebo penzijní pojištění 666 Kč měsíčně
  • na oběd můžete využít závodní kantýnu
  • pořádáme akce pro zaměstnance, kterých se můžete zúčastnit, jako např. Family day, vánoční večírek, sportovní den, závody v dračích lodí a jiné

V případě zájmu o pozici:

Zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu. DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 601, 338 05  Mýto-Mýto, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Kontakt

Lenka Zákoucká