Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů.
Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Berouně hledáme možná právě Vás.
Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Quality Engineer

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Zodpovědnost za dodržování standardů ve výrobě
  • Koordinace směnových auditorů kvality, stanovení cílů a sledování jejich plnění
  • Analýza odpadu ve výrobě
  • Školení a kontrola operátorů, audity montáží a pájení
  • Prezentace výsledků kvality
  • Zajištění pravidelného ověřování a kalibrace měřidel (interní a externí kalibrace)
  • Řešení zákaznických reklamací a reklamací z pole (analýza, návrh nápravných opatření)
  • Aktualizace dokumentace kvality – FMEA, Kontrolní plán, kontrolní karty
  • Spolupráce s ostatními odděleními společnosti na zlepšování procesu
  • Účast na zákaznických a certifikačních auditech

Poznáte, že jste tím správným kandidátem, pokud máte / ovládáte:

  • Min. SŠ vzdělání, velmi dobrou znalost AJ
  • Zkušenosti s řízením kvality ve výrobě (automotive výhodou), se čtením technické dokumentace a s prováděním interních auditů
  • Znalost nástrojů kvality - FMEA, Kontrolní plán, PPAP, QRQC, 8D, 5 Why, Kaizen
  • Přehled v oblasti normy ISO 9001:2015 nebo IATF 16949
  • Prezentační dovednosti
  • Znalost PC Excel / Word / PowerPoint
  • Řidičský průkaz sk.B

Proč se k nám přidat:

  • jsme moderní výrobní společnost
  • Vaše místo výkonu práce bude v závodě Beroun
  • nabízíme pružnou pracovní dobu
  • odpočinete si 5 týdnů na dovolené během roku, na kterou dostanete příspěvek ve výši 13.000 Kč (Flexi pass)
  • v případě nemoci čerpáte 5 Sick days
  • po odpracovaném půl roce Vám přispějeme na životní nebo penzijní pojištění 666 Kč měsíčně
  • na oběd můžete využít závodní kantýnu
  • pořádáme akce pro zaměstnance, kterých se můžete zúčastnit, jako např. Family day, vánoční večírek, sportovní den, závody v dračích lodí a jiné

V případě zájmu o pozici:

Zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu. DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), Čeština (výborná)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Kontakt

Lenka Zákoucká