Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů.

Pro svoji prodejní, distribuční a servisní divizi Food Retail Distribution - region střední a východní Evropa, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie:

Nabízíme Vám pozici:

Brigáda (DPČ/DPP)- recepční/ asistenka s AJ

Náplň práce:

• zajištěné běžné agendy recepce- korespondence, telefonování, objednávky kanc. potřeb, občerstvení, příjem/odesílání poštovních zásilek;
• překlady, letenky, ubytování- zajištění přes externího dodavatele;
• vedení firemní pokladny (výdej peněz, vystavování pokladních dokladů);
• účtovaní v SAP – zpracování faktur, hotovostní platby, vytváření POBJ, schvalování faktur;
• ad-hoc podpora ředitele pobočky.

Požadujeme:

• Nástup ihned;
• Možnost pracovat alespoň 4h denně;
• Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou- denní využití;
• Min středoškolské vzdělání;
• Dobrou uživatelskou znalost práce na PC, především Word a Excel;
• SAP výhodou;
• Řidičský průkaz sk. B- výhodou;
• Praxi na obdobné pozici- výhodou;
• Komunikativní a příjemnou osobu;
• Organizační schopnosti;

Nabízíme:

• Inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům;
• Využití jazyků na každodenní bázi;
• Přátelské prostředí;
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby;

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Líbalova 2348/1, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Dvořáčková