Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou v oblasti komerčního chlazení?

Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Mýtě u Rokycan, hledáme právě Vás - ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.
Nabízíme Vám pozici:

Quality Engineer

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • Kontrola kvality ve výrobě - dodržování pracovních postupů
  • Řízení neshod – Evidence, analýza, nápravná opatření
  • Školení a kontrola operátorů
  • Prezentace výsledků
  • Pravidelné ověřování a kalibrace měřidel
  • Provádění auditů ve výrobě
  • Příprava podkladů pro zákaznické a dodavatelské reklamace

Poznáte, že jste tím správným kandidátem, pokud máte / ovládáte:

  • Min. SŠ vzdělání, středně pokročilou znalost AJ
  • Zkušenosti s řízením kvality ve výrobě (automotive výhodou), se čtením technické dokumentace a s prováděním interních auditů
  • Znalost nástrojů kvality - FMEA, Kontrolní plán, PPAP, QRQC, 8D, 5 Why, Kaizen
  • Přehled v oblasti normy ISO 9001:2015 nebo IATF 16949
  • Prezentační dovednosti
  • Znalost PC Excel / Word / PowerPoint
  • Řidičský průkaz sk.B

Proč se k nám přidat:

  • Příspěvek na dovolenou 12000 Kč ve formě flexi pasů
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění
  • 5 sick days
  • Závodní stravování a další benefity dle Kolektivní smlouvy
  • Společenské a sportovní akce pro zaměstnance, jako např. Family day, vánoční večírek, sportovní den, závody dračích lodí a jiné

V případě zájmu o pozici:

Zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu. DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 601, 338 05  Mýto-Mýto, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Kontakt

Lenka Zákoucká