Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Finanční kontrolor/analytik

NÁPLŇ PRÁCE:

Do finančního oddělení hledáme vhodnou posilu na dočasnou výpomoc na cca 20hodin/týdně. Práce je vhodná pro studenta/ku vysoké školy ekonomického směru. Práce obsahuje:
- příprava dat pro analýzy,
- základní analýzy finančních údajů,
- sledování vývoje režijních nákladů,
- sledování personálních nákladů a efektivitu využití personálních kapacit.

NABÍZÍME:

- získání vhodných praktických zkušeností v propojení se studiem
- začátek vhodn kariéry ve finančním oboru v mezinárodní společnosti
- metodické vedení zkušených nadřízených
- přátelské prostředí
- flexibilní začátek a konec pracovní doby

POŽADUJEME:

- velmi dobrou znalost práce v MS Excel (kontingenční tabulky, pokročilé práce s vzorci aj.),
- analytické a systémové myšlení,
- prostor pracovat 15 - 20hod/týden rozvržené dle dohody.

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Líbalova 2348/1, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 14. 10. 2019 do 29. 2. 2020

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

150-250 Kč/hodina

Požadované jazyky

Angličtina (základní)

Zadavatel

Carrier Refrigeration

Kontakt

Kateřina Adamírová
Lidická 323
266 01  Beroun
Česká republika