Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

LOGISTIC SPECIALIST SUPPORT

HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTI A NÁPLŇ PRÁCE

- controlling logistiky (E&O, pravidelná kontrola skladových zásob)
- nákupní reporting CZ&SK
- vedení reklamačního řízení s dodavateli
- reporting WEWITS a Repro
- SAP podpora pro logistiku (MM, LE)
- správa dodavatelských ceníků, rabatů a obchodních podmínek
- zadávání nových dodavatelů a materiálů do SAPu
- analýzy dat a zástup manažera logistiky

NABÍZÍME

• Možnost rozvoje kariéry v mezinárodním měřítku.
• Inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům.
• Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech vč. 15% bonusu.
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
• Možnost práce z domova, 3 x sick days a 5 týdnů dovolené.
• Příspěvek na dovolenou, životní pojištění a další benefity.

POŽADOVANÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

- Aktivní práce se SAP MM a LE modulem min. 3 roky (znalost nákupního a - -skladového procesu, opravy IDOCů, zadávání požadavků na změny,…)
- Vyšší znalost Excelu (kontingenční tabulky, svyhledat, když, …)
- Pokročilá angličtina (komunikace se zahraničními dodavateli)
- Důslednost a pečlivost
- Flexibilita (pro podporu sezónních období)

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Líbalova 2348/1, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

40000-43000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration

Kontakt

Kateřina Adamírová
Lidická 323
266 01  Beroun
Česká republika