Hľadáte zamestnanie v ktorom profesionalita, vízia budúcnosti, kariérny rast a stabilita sú hodnoty, ktoré majú reálnu podobu ?
Ak áno, ste na správnom mieste !
Sme spoločnosť zo skupiny Carrier Corporation, ktorá ovláda svetový trh v oblasti chladiacich, vykurovacích a klimatizačných systémov. Carrier Corporation je súčasťou svetovej technologickej spoločnosti United Technologies Company (UTC), ktorá pôsobí v 180 krajinách sveta. UTC je priekopníkom v oblastiach leteckých, priemyselných, bezpečnostných a chladiacich technologií.
Pre svoju predajnú, distribučnú a servisnú divíziu Food Retail Distribution - región stredná a východná Európa, hľadáme práve Vás – ambicióznych kolegov či kolegyne plných energie a ponúkame Vám pozíciu:

TECHNIK - chladírenství - Trnava

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zaisťuje servis zariadení v oblasti komerčného chladenia u významných obchodných a priemyselných klientov.
• Diagnostikuje vzniknuté poruchy a odstraňuje ich.
• Vykonáva preventívne a záručné prehliadky a revízie.
• Komunikuje s predajcami, odovzdáva nové zariadenia zákazníkovi.
• Zodpovedá za vystavenie servisných výkazov a dáva spätnú väzbu o technickom stave technológií.
• Riadne a včas spracováva a odovzdáva podklady a výkazy (opravné listy, týždenný výkaz práce a pod.).

PONÚKAME:

• zodpovedajúci fixný plat a mesačnú výkonnostnú prémiu,
• pravidelné a nadštandardné odborné vzdelávanie,
• inovatívne pracovné prostredie – pracujeme s vysoko kvalitnými najmodernejšími technológiami,
• priateľské a spolupracujúce prostredie,
• príspevok na stravovanie, dopravu, športové a kultúrne vyžitie, dôchodkové a úrazové poistenie.

POŽADUJEME:

• SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru.
• Prax v odbore chladiarenských technológií výhodou (nie však podmienkou), vítaná je aj prax s montážou klimatizacií či chladiacich zariadení.
• Elektro skúška minimálne § 22.
• Zváračský preukaz výhodou, nie však podmienkou.
• Technická, manuálna zručnosť.
• Schopnosť riešenia problémov a odolnosť voči stresu.
• Vodičský preukaz skupiny B.
• Flexibilná pracovná doba.

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Trnavský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

1300-1500 EUR/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Carrier Refrigeration

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kateřina Adamírová
Lidická 323
266 01  Beroun
Česká republika