Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Designer/Projektant

HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTI A NÁPLŇ PRÁCE

• Návrh optimálního technického řešení včetně výběru částí a komponent chladicího zařízení
• Zpracování projektové dokumentace technologie chlazení
• Vypracování kalkulace a podkladů pro cenové nabídky, případně vlastní zpracování nabídek
• Zpracování zakázek – příprava podkladů pro objednávání komponent, dohled nad realizací projektů
• Vyhodnocení zakázek z hlediska technického i obchodního
• Pravidelný kontakt se zákazníky, zpracování jejich požadavků
• Účast na technických i obchodních jednáních
• Podpora Key Account Managerů
• Spolupráce při tvorbě a realizaci obchodních strategií a plánů firmy

NABÍZÍME

• Možnost rozvoje kariéry v mezinárodním měřítku.
• Inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům.
• Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na znalostech a zkušenostech vč. 15% bonusu.
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby.
• Možnost práce z domova, 3 x sick days a 5 týdnů dovolené.
• Příspěvek na dovolenou, životní pojištění a další benefity.

POŽADOVANÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI

• Ukončené VŠ vzdělání technického směru, obor chlazení případně technika prostředí výhodou
• Předchozí praxe v oboru chlazení výhodou
• Aktivní schopnost a ochota vzdělávat se
• Důslednost a pečlivost
• Znalost práce v AutoCAD nebo Microstation
• Uživatelská znalost MS Office
• Znalost práce v SAP výhodou
• Dobrá znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
• Dobré komunikační schopnosti
• Schopnost týmové práce
• Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Líbalova 2348/1, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration

Kontakt

Kateřina Adamírová
Lidická 323
266 01  Beroun
Česká republika