Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Manufacturing Engineer (Technolog)

Jaká je Vaše náplň práce:

  • aktivně pracovat na náběhu nových technologií nebo výrobků
  • trvale identifikovat možnosti ke zlepšení procesů
  • aktivně spolupracovat na projektech implementovat výstupy těchto projektů do praxe, orientace na zákazníka - výroba
  • spolupracovat s ostatními odděleními (logistika, konstrukce, kvalita) k zajištění plynulého procesu
  • plánovat rozložení pracovišť, nářadí a přípravků
  • udržovat kmenová data a administrovat data v SAPu
  • komunikovat s dodavateli v oblasti technického definování problému

Jak poznáte, že jste tím správným kandidátem:

  • Vaše vzdělání je SŠ s praxí nebo VŠ nejlépe strojní/elektro
  • máte zkušenosti s Lean manufacturing a s nástroji neustálého zlepšování
  • máte praxi v oblasti technologie ve výrobním závodě
  • umíte AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • ovládáte MS Office Word, Excel na velmi dobré úrovni, a když k tomu znáte systémy SAP a PLC, je to Vaše výhoda
  • jste aktivní člověk schopný přizpůsobit se rychlým a častým změnám
  • pracujete samostatně a orientujete se na zákazníka a výsledky

Proč se k nám přidat:

  • jsme moderní výrobní společnost
  • Vaše místo výkonu práce bude v závodě Mýto
  • nabízíme pružnou pracovní dobu
  • odpočinete si 5 týdnů na dovolené během roku, na kterou dostanete příspěvek ve výši 12.000 Kč (Flexi pass)
  • v případě nemoci čerpáte 5 Sickdays
  • po odpracovaném půl roce Vám přispějeme na životní nebo penzijní pojištění 666 Kč měsíčně
  • na oběd můžete využít závodní kantýnu
  • pořádáme akce pro zaměstnance, kterých se můžete zúčastnit, jako např. Family day, vánoční večírek, sportovní den, závody v dračích lodí a jiné

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 601, 338 05  Mýto-Mýto, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, nadstandardní lékařská péče, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Kárová
Plzeňská  601
338 05  Mýto u Rokycan
Česká republika
Telefon: 371 877 725