Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou v oblasti komerčního chlazení?

Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Berouně, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.
Nabízíme Vám pozici:

Production Planner

Náplň práce:

  • Určování kapacity a tvorba výrobního plánu pro jednotlivé montážní linky
  • Řešení urgentních problémů
  • Komunikace s výrobou - aktualizace plánu, řešení skluzů, nedostatků, zjišťování zpětné vazby
  • Příprava reportů pro nadřízené pracovníky
  • Hledání příležitostí pro úspory a zefektivnění výroby
  • Evidence, sledování, kontrola a vyřízení příchozích objednávek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (technického nebo ekonomického směru výhodou)
  • Pokročilá znalost SAP/R3 modul PP/SD
  • Zkušenost s Lean manufacturing
  • Zkušenosti na pozici Production planner min. 3 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Komunikativnost, zodpovědnost, týmového hráče

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
  • 5 sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dotované závodní stravování
  • Pracoviště Beroun
  • A další benefity dle Kolektivní smlouvy

V případě zájmu o tuto pozici:

  • Zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu.

DĚKUJEME ZA VÁŠ ZÁJEM.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Lenka Jobová
Lidická 323/18
266 01  Beroun-Beroun-Závodí
Česká republika
Telefon: +420 723 035 977