Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Key Account Specialist - servisní organizace

Hlavní odpovědnosti a náplň práce:

  • odpovědnost za obchodní aktivity v rámci svěřené skupiny zákazníků,
  • aktivní identifikace prodejního potenciálu v rámci aktivit servisních techniků,
  • spolupráce na přípravě modernizace či nové realizace řešení využívající Carrier technologie (příprava nabídky, kalkulace, vyjednávání se zákazníkem, aj.) u zákazníka,
  • nacenění a zajištění náhradních dílů pro opravy stávajících řešení u zákazníka,
  • odpovědnost za plnění plánu obratu a marže,
  • plánování a reporting, spolupráce při měsíční uzávěrce.

Nabízíme:

  • inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům,
  • odpovídající mzdové ohodnocení vč. 15% bonusu,
  • automobil s možností využití k soukromým účelům,
  • přátelské prostředí stabilní mezinárodní firmy,
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnosti home office
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • příspěvek na dovolenou, životní pojištění, stravenky a další benefity

Požadované znalosti a dovednosti:

  • zkušenosti s aktivní obchodní činností a práci se zákazníky v technickém oboru,
  • řidičský průkaz skup. "B"
  • prokazatelná znalost práce na PC (MS Excel, Word)
  • základní znalost práce v SAP
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
  • aktivní přístup k řešení problémů se zaměřením na dlouhodobý dopad

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Líbalova 2348/1, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Mzda

40000-45000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Líbalova 2348/1
140 00  Praha 4-Opatov
Česká Republika