Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Účetní hlavní knihy

Náplň práce:

Vedení hlavní knihy, příprava finančních výkazů
Podpora měsíčních účetních závěrek, reportování do BU, rekonciliace účtů
Správa kvartálních a ročních uzávěrkových operací
Účtování časového rozlišení, dohadných položek včetně jejich kalkulací
Správa Intercompany transakcí, kontrola Intercompany zůstatků s ostatními společnostmi v koncernu
Příprava dat pro účetní a daňové audity
Příprava podkladů pro zpracování daňových přiznání
Správa DPH a silniční daně
Spolupráce s controllingovým oddělením

Požadavky na uchazeče:

VŠ/ SŠ ekonomického směru
Praxe v oblasti účetnictví min. 3 roky
Aktivní znalost anglického jazyka (min. B2), znalost dalšího jazyka (NJ, FJ) výhodou
Zkušenosti s účtováním v rámci mezinárodních účetních standardů výhodou
Dobrá znalost SAP a MS Office, Hyperion a Black Line výhodou
Znalost IFRS, znalost s přípravou podkladů pro hlášení DPH výhodou
Důslednost, vytrvalost, iniciativa, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:

Motivující mzdové ohodnocení
Kvartální bonusy
5 týdnů dovolené
5 sick days ročně
Flexibilní pracovní doba
Možnost práce z domova

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Kontakt

Vladimír Hrouda
Telefon: +420 724 412 248