Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Finanční analytik / Financial Controller

Náplň práce/ odpovědnosti:

  • aktivní práce v SAP FI/CO, vč. podpory ostatních uživatelů,
  • tvorba rozpočtů, forecasting, reporting,
  • příprava analýz pro podporu obchodních rozhodnutí,
  • aktivity ke zlepšení obchodní marže,
  • odpovědnost za dodržování a vylepšování nastavených procesů,
  • aktivní podpora manažerům obchodního a servisní oddělení,
  • participace na inovativních a integračních mezinárodních projektech.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení reflektující požadavky na trhu práce vč. bonusu 15%,
  • možnost rozvoje kariéry v mezinárodním měřítku,
  • přátelské a inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům,
  • pravidelný odborný rozvoj,
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby vč. možnosti práce z domova,
  • 5 týdnů dovolené, sick days,
  • příspěvek na dovolenou, životní pojištění a další benefity.

Koho hledáme:

  • znalce práce v SAP FI/CO a pokročilou znalostí práce v Excelu, příp. SQL,
  • analytika se "selským rozumem",
  • detailistu se schopností hledat příležitosti ke zlepšení a zjednodušení procesů,
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (prezentace analýz aj.),
  • organizační schopnosti výhodou.

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Líbalova 2348/1, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier chladiaca technika Slovakia s.r.o.

Kontakt

Zuzana Stehlíková
Dlhá 91
949 01  Nitra
Slovensko