Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji prodejní, distribuční a servisní divizi Food Retail Distribution - region střední a východní Evropa, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie:

Nabízíme Vám pozici:

SERVICE AREA LEADER - Západní čechy

NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení týmu servisních techniků v rámci svěřeného regionu
  • spolupráce s partnerskými firmami v rámci svěřeného regionu
  • plánování realizace servisních zakázek a dohled nad dodržováním plánu
  • plná zodpovědnost za finanční i organizační efektivitu realizací
  • budování vztahu se zákazníky a partnerskými společnostmi
  • kontrola dodržování pravidel bezpečnosti práce a její dokumentace
  • zdokonalování jednotlivých procesů realizace servisních zakázek (zjednodušování, zrychlování a digitalizace)

NABÍZÍME:

  • možnost rozvoje kariéry v mezinárodním měřítku a systematické vzdělávání,
  • dynamické a inovativní pracovní prostředí – jsme otevření názorům / novým nápadům,
  • odpovídající finanční ohodnocení vč. výkonnostních bonusů,
  • práce s vysoce ceněnými technickými produkty,
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost práce z domova
  • 5 týdnů dovolené, sick days,
  • firemní automobil k soukromým účelům,
  • příspěvek na dovolenou, životní pojištění a další benefity

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

POŽADUJEME:

  • řidičský průkaz, anglický jazyk na komunikativní úrovni a uživatelskou znalost MS Excel,
  • prokazatelné zkušenosti s vedením týmu v technicky zaměřené společnosti,
  • orientace ve výkazech práce a zkušenosti s plánováním pracovních činností (SAP výhodou),
  • předchozí zodpovědnost za nákladovost projektů je nutností,
  • praktické zkušenosti ze servisní či jiné technicky orientované činnosti (klimatizace, vzduchotechnika, topení, elektro aj.) budou výhodou,
  • komunikativní a organizační schopnosti,
  • týmově orientovanou osobnost.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Karlovarský kraj, Plzeňský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, příspěvek na dovolenou, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier chladiaca technika Slovakia s.r.o.

Kontakt

Zuzana Stehlíková
Dlhá 91
949 01  Nitra
Slovensko