Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Designer (Konstruktér)

Náplň práce:

HLAVNÍ MISE:

  • Nový člen engineerského týmu bude spolupracovat především s výrobou, dodavatelským řetězcem, s oddělením kvality a výroby. Hlavním úkolem bude vytváření a úprava technické dokumentace (výkresy, 3D modely, specifikace) potřebných v rámci zlepšení kvality a produktivity, atd. na základě požadavků od zákazníka.

DALŠÍ AKTIVITY:

  • Úpravy kusovníku zakázek v prostředí SAP dle požadavku zákazníka
  • Tvorba a úpravy technické dokumentace v souladu s požadavky a návrhy externích i interních zákazníků
  • Práce s výkresovou a ostatní dokumentací v rámci firemních, národních a mezinárodních norem
  • Účast na změnovém řízení a procesu neustálého zlepšování
  • Komunikace s interními zákazníky
  • Navrhovat výpočty pro potrubí k propojení jednotlivých nábytků
  • Komunikovat řešení pro případné interní a externí reklamace

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru, VŠ výhodou
  • praxe na pozici konstruktéra, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
  • komunikativní znalost AJ
  • zkušenost se systémem 3D CAD výhodou
  • samostatnost, orientace na zákazníka, výsledky
  • aktivní přístup, schopnost přizpůsobovat se rychlým a častým změnám

Nabízíme:

  • místo výkonu práce v závodě Mýto
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 Sickdays
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní pojištění
  • závodní stravování, atd.

V případě zájmu o pozici:

Zašlete svůj strukturovaný životopis c českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu. DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 601, 338 05  Mýto-Mýto, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickdays, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Kontakt

Iveta Kárová
Plzeňská  601
338 05  Mýto u Rokycan
Česká republika
Telefon: 371 877 725