Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji prodejní, distribuční a servisní divizi Food Retail Distribution - region střední a východní Evropa, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie:

Nabízíme Vám pozici:

CHLADÍRENSKÝ TECHNIK PRO UVÁDĚNÍ ZAŘÍZENÍ DO PROVOZU

NÁPLŇ PRÁCE:

• Technik pro uvádění nových zařízení do provozu.
• Podpora servisních techniků při diagnostice poruch u stávajících zařízení.
• Optimalizace chodu stávajících zařízení.

POŽADUJEME:

• Výuční list v oboru chladicí technika.
• Elektro zkouška minimálně § 50 vyhláška 6.
• Certifikát na práci s F-plyny kategorie I.
• Certifikát páječe dle ČSN EN ISO 13585.
• Základní znalost práce na PC.
• Základní znalost řídících systémů Eckelmann, Danfoss, Wurm výhodou.
• Znalost problematiky MaR výhodou.
• Technická, manuální zručnost.
• Schopnost řešení problémů a odolnost vůči stresu.
• Týmová spolupráce.
• Řidičský průkaz skupiny B.
• Znalost NJ nebo AJ výhodou, ne podmínkou.

Nabízíme:

• 10% bonus, vyplácen 4x ročně.
• 5 týdnů dovolené.
• Flexipasy (10.000,-/rok).
• Služební automobil, mobilní telefon, notebook.
• Příspěvek na penzijní připojištění.
• Úrazové pojištění zaměstnanců.
• Příspěvek na kapitálové životní pojištění.
• Nadstandartní příspěvek na stravování.
• Podpora zvyšování kvalifikace.

Informace o společnosti, jejím výrobním programu, základních hodnotách, péči o zaměstnance a řadu dalších, naleznete na www.carrier-ref.cz

Informace o pozici

Místo pracoviště

Líbalova 2348/1, 149 00  Praha-Chodov, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Firemní akce, dovolená 5 týdnů, zdravotní volno/sickday, bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Carrier chladicí technika CZ s.r.o.

Kontakt

Kateřina Pavelková
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4
Česká republika