Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou v oblasti komerčního chlazení?

Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Berouně, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.
Nabízíme Vám pozici:

Manufacturing Engineer (Technolog)

Náplň práce:

• Aktivní práce na náběhu nových technologií a výrobků
• Trvale identifikovat možnosti ke zlepšení procesů
• Spolupráce na transformaci závodu
• Spolupráce s ostatními odděleními (logistika, konstrukce, kvalita...) k zajištění plynulého procesu
• Udržování kmenových dat a administrace dat v SAPu
• Komunikace s dodavateli
• Plánování rozložení pracovišť

Požadujeme:

• Min. SŠ vzdělání - strojní zaměření
• Zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive) min. 2 roky
• Zkušenost s projektovým řízením
• Povědomí o standardech štíhlé výroby
• Komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

• Pracoviště v Berouně nebo v Mýtě u Rokycan
• Zajímavou náplň práce
• Týden dovolené navíc
• Příspěvek na dovolenou
• Příspěvek na životní pojištění
• Závodní stravování
• 5 Sick days a další benefity dle Kolektivní smlouvy

V případě zájmu o pozici:

Zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu. DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Lenka Jobová
Lidická 323/18
266 01  Beroun-Beroun-Závodí
Česká republika
Telefon: +420 723 035 977