Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou v oblasti komerčního chlazení?

Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Berouně, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.
Nabízíme Vám pozici:

Elektrikář

Náplň práce:

• montáž chladících a mrazících boxů

Pracovní prostředí:

• čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí

Požadujeme:

• ochotu pracovat ve směnném provozu,
• časová flexibilita a aktivní přístup k práci
• platná vyhláška 50, min. § 5
• vyučení ve strojírenském oboru a praxe v oboru výhodou
• zkušenosti ve výrobním závodě výhodou
• orientace v technické dokumentaci výhodou

Nabízíme:

• 25 dní dovolené
• příspěvek na dovolenou
• příspěvek na stravování
• dobré platové podmínky
• příspěvek na životní pojištění/ penzijní spoření
• zaměstnání ve stabilní společnosti
• příspěvek 20 000,- Kč za doporučení zaměstnance (pouze pro stávající kmenové zaměstnance)

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis nebo se dostavte přímo na personální oddělení Carrier Beroun. Kontaktní osoba Jitka Mašková, HR Specialist, Tel.: +420 311 650 391

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jitka Mašková
Telefon: +420 311 650 391