Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou v oblasti komerčního chlazení?

Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Berouně, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.
Nabízíme Vám pozici:

Operátor ve výrobě / Elektrikář / Svářeč (m/ž)

Náplň práce:

• montáž chladících a mrazících boxů

Pracovní prostředí:

• čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí

Požadujeme:

• ochotu pracovat ve směnném provozu,
• časová flexibilita a aktivní přístup k práci
• platná vyhláška 50, min. § 5 - u elektrikářů
• platný svářečský / páječský průkaz, autogen / tvrdé pájení mědi – u svářečů
• vyučení ve strojírenském oboru a praxe v oboru výhodou
• zkušenosti ve výrobním závodě výhodou
• orientace v technické dokumentaci výhodou

Nabízíme:

• 25 dní dovolené
• příspěvek na dovolenou
• příspěvek na stravování
• dobré platové podmínky
• příspěvek na životní pojištění
• zaměstnání ve stabilní společnosti
• příspěvek 20 000,- Kč za doporučení zaměstnance ( pouze pro stávající kmenové zaměstnance)

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis nebo se dostavte přímo na personální oddělení Carrier Beroun. Kontaktní osoba Jitka Mašková, Tel.: +420 311 650 391

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Jitka Mašková
Telefon: +420 311 650 391