Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou v oblasti komerčního chlazení?

Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Mýtě u Rokycan, hledáme právě Vás - ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.
Nabízíme Vám pozici:

Designer / Konstruktér

Náplň práce:

HLAVNÍ MISE:

  • Nový člen engineerského týmu bude spolupracovat především s výrobou, dodavatelským řetězcem, s oddělením kvality a výroby. Hlavním úkolem bude vytváření a úprava technické dokumentace (výkresy, 3D modely, specifikace) potřebných v rámci zlepšení kvality a produktivity, atd. na základě požadavků od zákazníka.

DALŠÍ AKTIVITY:

  • Úpravy kusovníku zakázek v prostředí SAP dle požadavku zákazníka
  • Tvorba a úpravy technické dokumentace v souladu s požadavky a návrhy externích i interních zákazníků
  • Práce s výkresovou a ostatní dokumentací v rámci firemních, národních a mezinárodních norem
  • Účast na změnovém řízení a procesu neustálého zlepšování
  • Komunikace s interními zákazníky

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru, VŠ výhodou (vhodné i pro absolventy)
  • Praxe na pozici konstruktéra, zkušenosti z výrobního prostředí výhodou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Zkušenost se systémem CAD výhodou
  • Samostatnost, orientace na zákazníka, výsledky
  • Aktivní přístup, schopnost přizpůsobovat se rychlým a častým změnám

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce v Mýtě nebo v Berouně
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvek na dovolenou
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění
  • 5 sick days
  • Závodní stravování a další benefity dle Kolektivní smlouvy

V případě zájmu o pozici:

Zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu. DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 601, 338 05  Mýto-Mýto, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lenka Jobová
Lidická 323/18
266 01  Beroun-Beroun-Závodí
Česká republika
Telefon: +420 723 035 977