Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. – výrobce chladicího a mrazícího nábytku, klimatizací a tepelných čerpadel pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Bližší informace o pozici, kterou nabízíme, naleznete níže:

Commodity Buyer

Náplň práce:

  • Řízení dodavatelů (včetně strategického rozhodování)
  • Vedení výběru / benchmark aktivit u svěřené dodavatelské základny
  • Koordinace a řízení svěřených projektů
  • Vyjednávání a implementace smluvních podmínek s dodavateli
  • Podpora oddělení kvality dodavatelů (Supplier Quality)
  • Správa dodavatelských a materiálových dat v SAPU
  • Podpora oddělení dispozic při řešení chybějících dílů
  • Podpora změnových řízení
  • Úzká spolupráce s dodavateli za účelem zvyšování výkonnosti v klíčových SCM oblastech

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření výhodou)
  • Praxe v oblasti nákupu ve výrobní společnosti minimálně 3 roky
  • Anglický jazyk - pokročilá znalost
  • Znalost SAP
  • Znalost MS Office - MS Excel pokročilá úroveň
  • Komunikační dovednosti
  • Týmový hráč

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce v Berouně
  • Příspěvek na dovolenou
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Sick days
  • Závodní stravování, atd.

V případě zájmu o pozici:

Zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu. DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Lenka Jobová
Lidická 323/18
266 01  Beroun-Beroun-Závodí
Česká republika
Telefon: +420 723 035 977