Hledáte zaměstnání v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která je světovou jedničkou v oblasti komerčního chlazení?

Hledáte zaměstnání, ve kterém profesionalita, vize budoucnosti, kariérní růst a stabilita jsou hodnoty, které mají reálnou podobu?

Pokud ano, jste na správném místě!

Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Berouně, hledáme právě Vás – ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.
Nabízíme Vám pozici:

Supplier Quality Engineer senior

Náplň práce:

  • Vytvořit a sledovat procesy řízení kvality dodavatelů
  • Řídit kvalifikaci dodavatelského procesu
  • Řídit proces kvalifikace dílů a kontroly prvního artiklu, řídit a vykonávat procesní a systémové audity u dodavatele
  • Podporovat výběr a rozvoj dodavatelů v souladu se strategickými cíli společností týkajících se kvality, nákladů na špatnou kvalitu
  • Vést projektové řízení v oblasti kvality
  • Řešit reklamace nekvalitních výrobků, analyzovat nekvalitní díly, navrhovat a implementovat takové opatření, aby k reklamacím nedocházelo
  • Úzce spolupracovat s výrobou při řešení operativních problémů s kvalitou dodavatelských dílů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na pozici specialisty dodavatelské kvality min. 3 roky, zkušenost z výrobního prostředí podmínkou
  • Znalost AJ podmínkou
  • Znalost PC Excel / Word
  • SAP výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Pružná pracovní doba
  • Závodní stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na životní pojištění a další

V případě zájmu o pozici:

Zašlete svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce, s uvedením dosavadní praxe, možným termínem nástupu a představou o výši mzdy na níže uvedenou adresu. DĚKUJEME VÁM ZA VÁŠ ZÁJEM

Informace o pozici

Místo pracoviště

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o.

Kontakt

Lenka Jobová
Lidická 323/18
266 01  Beroun-Beroun-Závodí
Česká republika
Telefon: +420 723 035 977