Carrier Commercial Refrigeration (CCR) as a division of United Technologies Corp. is looking for a new motivated colleague who wants to contribute to the further success of current market and technology leader in its industry.

Supplier Quality Engineer senior

Náplň práce:

  • vytvořit a sledovat procesy řízení kvality dodavatelů
  • řídit kvalifikaci dodavatelského procesu
  • řídit proces kvalifikace dílů a kontroly prvního artiklu, řídit a vykonávat procesní a systémové audity u dodavatele
  • podporovat výběr a rozvoj dodavatelů v souladu se strategickými cíli společností týkajících se kvality, nákladů na špatnou kvalitu
  • vést projektové řízení v oblasti kvality
  • řešit reklamace nekvalitních výrobků, analyzovat nekvalitní díly, navrhovat a implementovat takové opatření, aby k reklamacím nedocházelo
  • úzce spolupracovat s výrobou při řešení operativních problémů s kvalitou dodavatelských dílů

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • praxe na pozici specialisty dodavatelské kvality min. 3 roky, zkušenost z výrobního prostředí podmínkou
  • znalost AJ podmínkou
  • znalost PC Excel / Word
  • SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • pružná pracovní doba
  • závodní stravování
  • sick days
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na životní pojištění a další

Information about the vacancy

Job location

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Czech Republic

Employment type

Full-time work

Type of employment

Employment contract

Required education

University

Required languages

English (advanced)

Posted by

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Contact

Lucie Hegarová
Lidická 323/18
266 01  Beroun-Beroun - Závodí
Česká republika
Phone: 420 724 418 447