Carrier Commercial Refrigeration (CCR) as a division of United Technologies Corp. is looking for a new motivated colleague who wants to contribute to the further success of current market and technology leader in its industry.

QUALITY/ACE MANAGER

Náplň práce:

  • trénink a vedení ACE pilotů a koordinátorů pro závody
  • příprava ACE kvalifikací
  • koordinace ACE aktivit v rámci společnosti
  • organizace a vedení rozsáhlých projektů neustálého zlepšování
  • práce s vlastníky procesů
  • komunikace mezi útvary a vedením
  • příprava a plánování strategie neustálého zlepšování
  • sdílení a přenos nejlepších zkušeností
  • implementace a správa ISO standardů

Požadujeme:

  • praxe v oblasti neustálého zlepšování (TQM, Six Sigma, Lean) alespoň 5 let *certifikovaný Six Sigma Black Belt výhodou
  • VŠ technického zaměření
  • -anglický jazyk
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • zajímavou náplň práce
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na žvitoní pojištění
  • příspěvek na dovolenou

Information about the vacancy

Job location

Lidická 323/18, 266 01  Beroun-Beroun-Závodí, Czech Republic

Employment type

Full-time work

Type of employment

Employment contract

Required education

University

Required languages

English (advanced)

Posted by

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Contact

Lucie Hegarová
Lidická 323/18
266 01  Beroun-Beroun - Závodí
Česká republika
Phone: 420 724 418 447