Naší nabídkou pro Vás je americká společnost Carrier Corporation, která ovládá světový trh v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů. Carrier Corporation je součástí světové technologické společnosti United Technologies Company (UTC) působící ve 180 zemích světa, která je průkopníkem v oblastech leteckých, průmyslových, bezpečnostních a chladících technologií.

Pro svoji dceřinou společnost Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. v Mýtě u Rokycan – výrobce chladicího a mrazícího nábytku pro komerční účely, hledáme právě Vás – a pro spolupráci v rámci mezinárodního týmu ambiciózní kolegy či kolegyně plné energie.

Nabízíme Vám pozici:

Operátor ve výrobě / Elektrikář / Svářeč (m/ž)

Náplň práce:

  • montáž chladících a mrazících boxů

Pracovní prostředí:

  • čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí nové výrobní haly

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve směnném provozu,
  • časová flexibilita a aktivní přístup k práci
  • platná vyhláška 50, min. § 5 - u elektrikářů
  • platný svářečský / páječský průkaz, autogen / tvrdé pájení mědi – u svářečů
  • vyučení ve strojírenském oboru a praxe v oboru výhodou
  • zkušenosti ve výrobním závodě výhodou
  • orientace v technické dokumentaci výhodou

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na stravování
  • dobré platové podmínky
  • příspěvek na životní pojištění
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • svoz zaměstnanců z vybraných lokalit
  • příspěvek 20 000,- Kč za doporučení zaměstnance ( pouze pro stávající kmenové zaměstnance)

V případě zájmu prosím pošlete svůj životopis nebo přímo na vrátnici vyplňte osobní dotazník. Kontaktní osoba Iveta Kárová , Tel.: +420 371 877 725

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeňská 601, 338 05  Mýto-Mýto, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, firemní akce

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./dříve Linde Frigera spol. s r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Iveta Kárová
Plzeňská  601
338 05  Mýto u Rokycan
Česká republika
Telefon: 371 877 725